Sitaservis · Kariéra · Volná místa · Technik tiskových šablon

Technik tiskových šablon

napínání sít, tiskové šablony, míchání a příprava barev

Napínací servisNapínací servis

Popis pozice

  • napínání sítotiskových rámů
  • výroba sítotiskových šablon pro zákazníky
  • práce ve skladu
  • míchání barev pomocí PC

Požadujeme:

  • vyučení v oboru polygrafie nebo sítotisková praxe - výhodou
  • znalost problematiky sítotisku a používaných materiálů a technologických zařízení - výhodou
  • praktické zkušenosti s technologií napínání sítotiskových rámů - výhodou
  • praktické zkušenosti s přípravou sítotiskových šablon - výhodou
  • schopnost samostatně řešit problémy
  • preciznost, spolehlivost, odpovědný a důsledný přístup k práci a pracovním povinnostem
  • smysl pro pořádek
  • flexibilitu a ochotu samostatně získávat nové poznatky z oboru a znalosti a informace o nových materiálech

Nabízíme:

  • práci v menším, přátelském kolektivu
  • zaškolení, zaučení pro pracovní pozici
  • moderní pracovní prostředí
  • dobrá dosažitelnost pracoviště - poblíž centra Prahy
  • pevná pracovní doba
  • slušné finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody

Kontakt:

  • Tel. 241 443 344, 604 251 218
  • E-mail: sitaservis@sitaservis.cz
  • Nástup:

  • Nástup možný ihned
    Created by PeckaDesign